محل تبلیغات شما

کاهش هزینه های هاست ابری

در صورتی که شما برای کسب و کار آنلاین خود از هاست ابری استفاده میکنید در این مقاله میخواهیم توضیحاتی را در این باره ارائه کنیم و اینکه چگونه شما میتوانید با مدیریت صحیح میزبانی هاست ابری خود و هزینه های خود را به طور چشمگیری کاهش دهید. به گونه ای که در طولانی مدت تاثیرات آن را در کاهش هزینه های خود ببینید.

در یکی از کارهای اخیر مشتری از من خواست که هزینه های هاست ابری را 30 درصد کاهش دهم. این یک سفارش بلند بود ، اما از آنجا که بیشتر مشاغل هنوز نمی دانند که چگونه می توانند هزینه های ابر خود را بهینه کنند ، تصور می کردم که می توان این کار را انجام داد.

سپس ، فقط برای جالب تر کردن آن ، CTO دو محدودیت به من داد. اول ، من نمی توانستم متعهد شوم معاملات طولانی مدت ("موارد رزرو شده" یا "قراردادهای سازمانی") که تخفیف خوبی به شرکت می دهد ، اما همچنین آن را با یک فروشنده قفل کنم. و دوم ، من نمی توانستم سرورهای مورد استفاده را کم کاری کنم (حق امتیاز دهی).

در حالی که این محدودیت ها مرا مجبور به خلاقیت بیشتر می کند ، من مشتاقانه این تعامل را پذیرفتم زیرا این فقط نوع چالشی است که از آن لذت می برم. در پایان ، من صورتحساب میزبانی را 32٪ کاهش دادم. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

نحوه کاهش لایحه میزبانی یک شرکت توسط 32٪

این شرکت فکر می کرد که از نظر وضعیت مطلوبی هستند زیرا "مدیریت ابری" دارند ، هرچند که هیچ حاکمیتی ابری ندارند. نتیجه این بود که آنها ابر خود را اداره نمی کردند ، ابر آنها را مدیریت می کرد. آنها هر ماه فاکتور 50 صفحه ای از AWS دریافت می کردند که آنها نمی توانند درک کنند و چاره ای جز پرداخت آن نداشتند. آنها نمی دانستند که چقدر برای میزبانی برنامه های فردی هزینه می کنند و برای هر یک از این برنامه ها هیچ تصوری از چگونگی هزینه کردن آنها در محیط های تولید در مقایسه با هزینه های خود در محیط های غیر تولیدی نمی دانند.

قبل از اینکه بتوانم راه را برای پس انداز نیروانا شروع کنم ، باید دو قدم مهم مهم را بردارم.

اول ، من یک نوع نرم افزار شخص ثالث ، یک سیستم عامل مدیریت ابر (CMP) ، یک نوع نسبتاً جدید را وارد کردم. CMP ها به یک تحلیلگر رایانه ابری اجازه می دهند بررسی های موجودی مربوط به منابع ابر را بسیار سریعتر و دقیق تر از استفاده از درگاه های فروشندگان ابر انجام دهد. محصولی را با نام CloudHealth انتخاب کردم که هم اکنون متعلق به VMWare است.

بعد ، من یک طرح جهانی برچسب زدن به منابع ابر را معرفی کردم. در گذشته ، این مشتری برای توسعه دهندگان فردی برچسب گذاری کرده بود. با پیشروی ، این رویکرد جهانی با دستورالعملهای بزرگ ، درک هر یک از منابع ابری فردی ، چگونگی استفاده و مالکیت آن را آسان تر کرده است.

سرانجام ، من آماده بودم تا به موجودی منابع ابری بیاندازم و فرصت های پس انداز را شناسایی کنم.
چهار قدم عمده برای آوردن این هیولای ابر-کنترل خارج از هزینه تا پاشنه پا
1. آخرامان برای زامبی ها.

من اعتقاد دارم که همیشه با میوه های کم آویز شروع می کنم ، چیزی که می تواند یک پیروزی سریع را کسب کند و مدیریتی را که شما در مسیر درست دارید نشان دهید. بنابراین من به دنبال "دارایی های زامبی" بودم - منابع ابری که بلااستفاده و فراموش نشده اما هنوز هم فعال بودند ، غالباً به این دلیل که افرادی که آنها را ایجاد کرده بودند دیگر با این شرکت نبودند. ده ها مورد از اینها وجود داشت شناسایی آنها ، بایگانی آنها در صورت وم و سپس کشتن آنها نشانگر مسیری از حداقل مقاومت است ، زیرا هیچ کس در ذهن صحیح آنها به نفع نگه داشتن آنها استدلال نمی کند. این به معنای صرفه جویی گسترده نیست - شاید فقط چند درصد از حساب ماهانه باشد - اما این برد سریع من را می خواستم به من داد.
2. جنون پشتیبان!

در مرحله بعد ، من خط مشی های پشتیبان و نگهداری داده ها را بررسی کردم. به دلیل عدم تعجب کامل من ، این کار خارج از کنترل بود. سیستم های تولید پشتیبان روزانه بیش از سه ماه و در بعضی موارد بیشتر از شش ماه به طول می انجامد. معلوم شد که هیچ کس در فناوری اطلاعات هرگز به قراردادهای مشتری نگاه نکرده است تا ببیند که آنها فقط به حفظ دو هفته نیاز دارند. چرخش این امر با هماهنگی های لازم با صاحبان محصول ، مدیران پروژه و قانونی انجام می شود. پس از تأیید کلیه مصوبات لازم ، با تمیز کردن این دیسک سخت هیدروکربن آزاد شد. این منجر به صرفه جویی در حدود 30 درصد شد. (برای این کار ، نه تنها حذف پشتیبان های ناخواسته ، بلکه تغییر در تنظیمات پشتیبان برای هر سرور بسیار مهم است. برای نگه داشتن همه چیز برای آینده مجدداً حفظ شود.)
3. و جنون پشتیبان بیشتر!

با ماندن از پشتیبان ، متوجه شدم که از طرف غیر تولید ، هیچ کس تا به حال فکر نکرده است که از پشتیبان گیری (و نگهداری ماه ها!) از هر ایستگاه کاری غیر تولیدی سؤال کند ، حتی اگر برنامه نویسان هر شب کدهای خود را در یک مخزن مرکزی چک می کردند. و QA در حال کشیدن موارد آزمایش و داده های آزمایش روزانه خود از یک مخزن متمرکز بود. با تمیز کردن این کار 15 درصد دیگر صرفه جویی می شود.
4- پرداخت سرورها برای انجام هیچ کاری.

توسعه دهندگان 24 ساعت شبانه روز کار نمی کنند و در مورد این شرکت به ندرت آخر هفته یا تعطیلات کار می کنند. با این حال سرورهای غیر تولید 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته ، 365 روز در سال فعال بودند و به مدت دو سوم زمان بیکار بودند. با استفاده از CloudHealth ، ما توانستیم خاموش کردن این سرورها را در پایان روز و آخر هفته به صورت خودکار انجام دهیم. این تغییر 10٪ پس انداز دیگر به همراه آورد.

اینها تنها تغییراتی که ما ایجاد کردیم نیستند بلکه بیشترین تأثیرگذاری را داشتند. و فقط 6 ماه بعد از اینکه CloudHealth را راه اندازی و اجرا کردیم ، توانستم به مدیرعامل بروم و به او بگویم که هدف وی محقق شده است. در طی آن زمان ، ما در انجام تجزیه و تحلیل های موجودی عمیق ، به دست آوردن اعتبار و تأییدیه های مربوط به تغییرات پیشنهادی من ، هماهنگی در چندین بخش ، و سپس رانندگی DevOps و CloudOp موفق بودیم.

منبع: https://cloudwars.co/

نکاتی که برای ثبت دامنه ir

نحوه اتصال دامنه به هاست

انتخاب پسوند دامنه

، ,های ,یک ,هزینه ,ابری ,نمی ,، من ,هزینه های ,این کار ,هاست ابری ,که از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نصب نرم افزار وبلاگ میهنی من Frances's collection صندوق سرمایه گذاری گیز کورپوسی(پل دختر ) میانه مردان اعراف ایران فیشر pieriemagro تاریخ امروز , ساعت و تقویم ایرانی امروز 's blog Larrbgt